Националите на България за Купа "Дейвис" Пьотр Нестеров и Янаки Милев загубиха на финала на двойки на турнира по тенис за мъже на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.
Поставените под номер 1 българи отстъпиха в спора за титлата пред четвъртите в схемата Тим Хандел (Германия) и Стефан Попович (Сърбия) с 3:6, 2:6 за 61 минути на корта.
Нестеров и Милев имат заедно три титли при дуетите от турнирите на Международната федерация по тенис.
През октомври българите завоюваха два трофея на две надпревари в Санта Маргерита ди Пула (Италия).
Бившата шампионка от Уимбълдън Маркета Вондроушова получи четиригодишно наказание
Динко Динев се класира за основната схема на турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията