Около 17.00 ч. вчера в пловдивската полиция постъпил сигнал, че двама души се гонят по пътното платно на кръговото движение в началото на село Труд.
Пристигналите на мястото служители на реда прекратили опасното поведение на мъжете и предприели проверка за изясняване на ситуацията.
От снетите обяснения на свидетели на случилото се станало ясно, че работник в близък автосервиз подгонил 24-годишен клиент, който влязъл в обекта въоръжен с нож с намерение да се саморазправя, недоволен от срока за ремонт на колата му. От младежа е иззето въпросното хладно оръжие.
С полицейска заповед той е задържан за едно денонощие, образувано е бързо производство за хулиганска проява.
След фаталния побой в Слънчев бряг: Близки на загиналия мъж настояват за справедливост
Янкулов подготвя предложение за образуване на дисциплинарно производство срещу градския прокурор на София
Наркотикът на изнасилвачите: Дрогата е без мирис и вкус и с тежки последици за здравето
Автобус с пътници в Пловдив се запали в движение, няма пострадали пътници
Атанас Запрянов: Самостоятелна отбрана на България извън колективната е непосилно бреме за икономиката