Държавният глава Румен Радев поздрави служителите на Министерството на вътрешните работи по случай техния професионален празник - 5 юли, съобщиха от прессекретариата на президента.
“Вие сте хората, които ежедневно изпълняват своя граждански дълг, посветен на грижите за сигурността и безопасността на гражданите”, заявява в писмото си президентът Румен Радев. Държавният глава посочва, че задълженията и отговорностите на българските полицаи са съпътствани с много трудности, които те преодоляват с всеотдайност и самоотверженост.
"Помнете, че да служиш на обществото не е само избор, а и призвание”, подчертава още президентът Румен Радев. В писмото си държавният глава изразява личното си уважение и признателност към високоотговорната дейност на служителите на Министерството на вътрешните работи в интерес на обществото.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)