ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Рамос ще отсъства 10 дни, Азар се връща за Реал

Чете се за: 00:29 мин.
Футбол
рамос отсъства дни азар връща реал

Централният защитник на Реал (Мадрид) Серхио Рамос ще бъде извън състава на "белите" за около 10 дни заради контузия, но пък друга от ключовите фигури Еден Азар се завръща в тима, след като е дал отрицателен тест за COVID-19.

Рамос е получил мускулна травма на десния крак по време на мача на Испания срещу Германия (6:0) и възстановяването му се очаква да отнеме още около 10-ина дни.

Очаква се капитанът на "Белия балет" да пропусне мачовете от Ла Лига срещу Виляреал и Алавес, както и дербито от Шампионската лига с Интер (Италия).

"След като се подложи на тестове под надзора на медицинския екип на Реал Мадрид се оказа, че Серхио Рамос има мускулен проблем", заявиха от клуба.

Добрите новини за Реал са, че Еден Азар и защитникът Едер Милитао са напълно излекувани от коронавирус и вече подновиха тренировки с отбора, преди гостуването на Виляреал в събота.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?