Равенство между Ботев Враца и Чено море след отменен гол за домакините

ЦСКА - Ботев Враца
16:07, 23.10.2021
Чете се за: 01:10 мин.

Двубоят от 12-ия кръг в родния елит между Ботев Враца и Черно море завърши при резултат 0:0. След почивката домакините стигнаха до попадение, но то бе отменено заради засада.

През първото полувреме Матеус Касини пропиля най-чистото положение за домакините. Той се озова очи в очи с противниковия вратар, но след слаб удар не уцели очертанията на вратата.

В 12-ата минута станахме свидетели на подобен пропуск и в другото наказателно поле. Леандро бе изведен сам срещу вратаря, но изстрелът му бе отразен от Красимир Костов.

След паузата възпитаниците на Даниел Моралес стигнаха до попадение. Чавдар Ивайлов засече с глава центриране на Мартин Николов, но голът бе отменен заради засада.

Черно море заема 5-ата позиция с актив от 18 пункта. Ботев Враца е 10-и 11 точки.