Реал Мадрид не допусна втора изненада от Алкояно

Реал Мадрид
08:41, 06.01.2022
Чете се за: 01:00 мин.

Отборът на Реал Мадрид преодоля Алкояно с 3:1 в 1/16-финалите за Купата на краля. След като миналата година отпадна точно от този съперник, през настоящата кампания „Белият балет“ се справи без да срещне много трудности.

Миналата година третодивизионният тим победи след продължения с 2:1.

Преди почивката Реал Мадрид поведе за 1:0. Родриго центрира от корнер, а Милитао засече с глава. Алкояно изравни в 66-ата минута чрез Дани Вега.

Това обаче само отприщи натиска на гостите. Реал Мадрид отново поведе след удар на Марко Асенсио за 2:1. Само 120 секунди по-късно Хосе Хуан си отбеляза автогол за крайното 3:1.

Председателят на КЕВР: Мораториумът е незаконен, има и друг начин да се запазят цените