Испанският колос Реал (Мадрид) се е договорил с Рен за закупуването на младата френска завезда Едуардо Камавинга.
Очаква се съвсем скоро от "Белия балет" да обявят сделката за 18-годишния футболист, като сумата, която ще платят на френския тим е 31 милиона евро, съобщава Фабрицио Романо.
Родения в Ангола полузащитник е преминал задължителните медицински тестове през изминалата нощ и вече е договорил личните си условия с 13-кратните носители на Шампионската лига.
Камавинга, който вече има и три мача за националния отбор на Франция, отказа по-рано през лятото да подпише нов контракт с Рен и така принуди собствениците на "червено-черните" да го продадат.
До момента се считаше, че основен фаворит за подписа на футболиста е бил английския Манчестър Юнайтед, но вчера вечерта от Реал (Мадрид) са отправили оферта, която е била приета от състава от северозападна Франция.
Иван Йорданов: Преди седмица играха с Барселона и им вкараха два гола, а ние днес им вкарахме три
Клаудио Хиралдес: Бях изненадан от фалшивите двама нападатели, с които излезе Лудогорец
Пер-Матиас Хьогмо: Откакто съм дошъл, отборът работи на и извън терена, за да се вдигнем
Гидженов показа 7 жълти картона при победа на Омония в Лигата на конференциите
В търсене на мир за Украйна: Путин с нов коментар, Зеленски отдаден на дипломацията