Рен и Льо Авър завършиха 2:2 в ранния неделен мач в Лига 1

рен льо авър завършиха ранния неделен мач лига
16:08, 27.08.2023
Чете се за: 01:40 мин.

Отборът на Рен, който е с амбиции за призово място във френската Лига 1 този сезон, завърши 2:2 в домакинския си мач срещу новака в елита Льо Авър.

Бретонците трябва да съжаляват заради изпусната победа, тъй като успяха да поведат с 2:0 още в средата на първото полувреме.

Людовик Блас откри резултата в десетата минута, четвърт час по-късно камерунецът Кристофър Вуу направи 2:0, след като посрещна избита недобре избита топка от вратаря на гостите Артюр Десмас.

В края на първата част Набил Алиуи върна Льо Авър в мача и въпреки че гостите останаха с човек по-малко на терена след втори жълт картон на Самюел Грандсир, Алиуи вкара второто си попадение в 70-ата минута, с което измъкна точката за своя тим.

Тимът на Рен остана с 4 точки от три мача, които засега му отреждат петото място в класирането. Льо Авър спечели втората си точка като гост и се изкачи до 13-а позиция.

Посланикът на България в Испания Алексей Андреев се срещна с националния ни отбор по художествена гимнастика