От клуба потвърдиха, че италианецът ще поведе отбора си за последно в домакинството на Манчестър Юнайтед.
Брайтън потвърди, че Роберто де Зерби ще напусне поста си като мениджър в края на сезона. Италианският специалист ще поведе отбора си за последно в домакинството на Манчестър Юнайтед в неделя.
44-годишният де Зерби пое Брайтън от Греъм Потър през септември 2022 г., като миналия сезон успя да класира "чайките" за Лига Европа.
Брайтън заема 10-та позиция във Висшата лига с актив от 48 точки, един кръг преди края на сезона.
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?