Роналдо отбеляза гол, а Ал-Насър победи Ал-Етифак с 3:1

кристиано роналдо щастлив съм насър съжалявам дойдох рано
22:15, 22.12.2023
Чете се за: 01:25 мин.

Ал-Насър с Кристиано Роналдо победи с 3:1 водения от Стивън Джерард Ал-Етифак в мач от 18-тия кръг на саудитското елитно първенство. Португалецът се разписа от дузпа в 73-тата минута за тима си, като преди това Алекс Телеш (43’) и Марсело Брозович (59’) бяха дали комфортна преднина.

Почетното попадение за гостите бе дело на Мохамед Ал Кувайкиби пет минути преди края на мача. Попадението бе под номер 870 в кариерата на Роналдо, като освен всичко друго той е първенец по попадения (17) и асистенции (9) в саудитското първенство.

Така Ал-Насър записа седма победа в последните осем мача и пети пореден домакински успех, като тимът е на втора позиция в класирането, на 10 точки зад лидера Ал-Хилал. Ал-Етифак пък е седем поредни мача без победа и остава на 8-о място.