Роналдо отново се разписа и донесе успеха на неговия Ал-Насър

Роналдо беше точен в четвърти пореден мач на Ал-Насър и вече има 55 гола с екипа на саудитския тим и общо 907 в кариерата си.

роналдо отново разписа донесе успеха неговия насър
09:40, 23.10.2024

Кристиано Роналдо донесе победа на своя Ал-Насър в мач от първенството на Саудитска Арабия. Португалецът се разписа от дузпа в 97-ата минута за успеха с 2:1 над Ал-Шабаб.

На почивката резултатът беше 0:0, но в 69-ата минута Аймерик Лапорт даде преднина на Ал-Насър. Испанският национал прати топката в мрежата с хубав удар от въздуха след кратко меле в наказателното поле на домакините.

В 83-ата минута попадение на Садио Мане беше отменено заради засада. В 90-ата Али Ал-Хасан си вкара автогол.

В добавеното време първо Ал-Насър спечели дузпа, реализирана от Роналдо. След това Ал-Шабаб също получи наказателен удар, а Мохамед Симакан получи червен картон. Хамдалах обаче уцели гредата и лиши тима си от точка.

В класирането отборът на Стефано Пиоли заема второ място със 17 точки. Лидер с 21-а е шампионът Ал-Хилал, който разгроми Ал-Файха с 3:0.

В голяма част от Куба токът е възстановен, а жертвите на урагана "Оскар" вече са седем
Качествени ли са млечните продукти в магазините - спор между БАБХ и "Активни потребители"