Роналдо се контузил при отпразнуването на победния гол срещу Арсенал

роналдо контузил отпразнуването победния гол арсенал
16:03, 04.12.2021

Звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо е под въпрос за утрешния мач на "червените дяволи" срещу Кристъл Палас от 15-ия кръг на Висшата лига заради контузия в коляното.

Португалският нападател на е получил травмата по време на празнуването на победния си гол при успеха на Юнайтед срещу Арсенал с 3:2 по-рано през седмицата.

Роналдо наниза два гола на "топчиите", като след второто попадение направи традиционното си отпразнуване, при което скача и се обръща на 180 градуса.

Впоследствие опитният футболист бе заменен в 88-ата минута, тъй като започна да се държи за коляното и да накуцва.

Травмата на Роналдо е лека, но е възможно той да получи почивка в утрешния мач с "орлите", който ще бъде дебютен за новия наставник на Манчестър Юнайтед - Ралф Рангник.

"Червените дяволи" посрещат Кристъл Палас в неделя от 16.00 часа българско време.