Роналдо се разписа при шампионатна победа на Ал-Насър

12:01, 29.04.2023
Чете се за: 01:27 мин.
насър победи минимално етифак официалния дебют кристиано роналдо

Ал-Насър победи Ал-Раид с 4:0 в мач от 24-ия кръг на Саудитската професионална лига. Звездата на победителите Кристиано Роналдо се разписа в 4-ата минута.

Португалецът откри резултата, след като засече с глава центриране в наказателното поле на Султан Ал Ганам.

След почивката Абдулрахман Гариб удвои аванса на домакините на стадион "MRSOOL Park" в Рияд с удар с десния крак.

В последната минута на редовното време Мохамед Маран направи резултата 3:0, само три минути след като се появи на терена.

Друга резерва Абдулмаджид Ал Сулайхим оформи крайния резултат с прецизен фалцов удар в далечния горен ъгъл на вратаря.

Ал-Насър заема втората позиция в класирането с актив от 56 точки. Ал-Раид се намира на 11-ото място в подреждането с 26 пункта.

Какви са параметрите на сделката на ЕК и петте държави за стоките от Украйна?