Специалистът ще проведе последния си домакински мач начело на Спортинг, когато английският шампион гостува на стадион "Жозе Алваладе" в двубой от Шампионската лига.
Новият мениджър на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим ще пренебрегне сравненията със Сър Алекс Фъргюсън, ако помогне на настоящия си отбор Спортинг Лисабон да спечели срещу Манчестър Сити във вторник.
Португалецът, който беше избран за наследник на Ерик тен Хаг при "червените дяволи" миналата седмица, ще проведе последния си домакински мач начело на Спортинг, когато английският шампион гостува на стадион "Жозе Алваладе" в двубой от Шампионската лига.
39-годишният специалист приема, че очакванията към него ще бъдат доста високи, когато поеме поста на "Олд Трафорд", по-късно този месец. Аморим призна, че те могат да станат още по-сериозни, ако "зелено-белите" победят Манчестър Сити.
"Не мисля за това точно сега. Моят фокус е върху това да спечеля мача за Спортинг. Заключенията не са важни за мен, защото може да са погрешни. Ако спечелим утре, те ще си помислят, че новият Алекс Фъргюсън вече е пристигнал. Това ще бъде много трудно като изпълнение. Може да увеличи очакванията още повече. Не мисля за това", категоричен е португалският специалист пред медиите.
Реал Сосиедад и Атлетик Билбао продължават към полуфиналите за Купата на Краля
Интер продължава към четвъртфиналите за Купата на Италия след успех над Торино
Манчестър Сити ще спори с Арсенал за Купата на Лигата след нов успех над Нюкасъл
Пак скандали в парламента за ограничаването на изборните секции в чужбина
Време е за подаването на заявление за участие в матурите след 12-и клас