Съперникът на ЦСКА София продължава с неубедителното представяне

19:59, 27.09.2020
Чете се за: 00:26 мин.
съперникът цска софия продължава неубедителното представяне

Базел загуби при гостуването на Сервет с 0:1 в мач от втория кръг на швейцарското първенство.

Отборът на Чириако Сфорца за втора поредна седмица беше колеблив и допусна първо поражение за сезона след равенството 2:2 с Вадуц в първия кръг.

Гостите стигнаха до попадение в 22-а минута, когато Валентин Щокер прати топката в мрежата, но голът бе отменен след намесата на ВАР за фаул в нападение.

Осем по-късно Базел остана с човек по-малко след директен червен картон на Яспер ван дер Верф, който фаулира откъсващ се нападател на съперника.

Логично Сервет стигна до трите точки в 77-а минута, когато Алекс Шалк отбеляза единствения гол от дузпа.

Базел посреща ЦСКА в четвъртък вечер от 21.30 часа в мач директен сблъсък за влизане в групите на Лига Европа.

81-ва вечер протести в София: Митинг-концерт на "Орлов мост"
Цветан Цветанов оглави "Републиканци за България"