Холивудската актриса Сара Джесика Паркър печели повече от 1 милион долара за всеки нов епизод на продължението на "Сексът и градът", наречено "Просто ей така".
Тъй като сериалът има 10 епизода, състоянието на звездата ще нарасне с 10 милиона долара.
Според информацията на светско издание актрисата е спечелила около 50 милиона долара от първите три сезона на "Сексът и градът".
Когато става продуцент на сериала в четвъртия сезон, тя започва да печели по 3,2 милиона долара на епизод. Така за 46 епизода от 4-ти и 6-и сезон вече е натрупала невероятната сума от 147 милиона долара!
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Ватиканът започва първата реставрация на Лоджията на Рафаело от 500 години насам
Вилата на Берлускони на остров Сардиния беше продадена на шейх от Катар
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец