Саша Илич: С оглед на пропуснатата дузпа за Левски, равенството е успех за нас

саша илич оглед пропуснатата дузпа левски равенството успех нас
20:06, 17.04.2023

Старши треньорът на ЦСКА Саша Илич определи като успех спечелената точка срещу Левски с оглед на пропусната дузпа за "сините" в края на мача. В последната минута Ивелин Попов не успя да преодолее вратаря на ЦСКА Густаво Бусато от бялата точка и срещата завърши 0:0.

"Не съм доволен от начина, по който изиграхме мача днес. Когато противникът пропусне дузпа в 90-а минута, очевидно равенството е успех за нас. Дербито си е дерби, имаше твърд, агресивен футбол, но не толкова красив, липсваше качество. Знаех, че може да си създадем проблеми от всяка индивидуална грешка може да струва скъпо. Това се случи в последната минута, но Густаво ни помогна да запазим точката.

Не сме играли страхливо, големият проблем в нашата игра беше, че липсваше последният пас.

Нормално е да има по-високо напрежение, всеки мач за нас е финал, имаме само две точки преднина пред Лудогорец и ще се постараем да я задържим до края.

Трябва да се подготвяме мач за мач, защото следващият двубой срещу Пирин носи три точки, колкото е и срещу Лудогорец. Има девет мача до края, това е много", коментира Саша Илич.

Андриан Краев: Не си спомням положение на ЦСКА пред нашата врата
Какви са усложненията на транспортираната родилка със "Спартан" до София?