Раздялата е по взаимно съгласие.
Ръководството на Септември София се раздели по взаимно съгласие с четирима от своите чуждестранни футболисти, съобщават от клуба от Първа лига.
Отборът, воден от Николай Митов, повече няма да разчита на кипърския защитник Страхиня Керкез, на френските халфове Франк Ландри и Жан Пиер да Силва, както и на преотстъпения от Ботев Пловдив литовски футболист Фаустас Степанавичус.
"Септември пожелава на четиримата здраве и успех в новите им начинания", се казва в съобщението на клуба от София.
Парагвай поиска обяснение от ФИФА заради ситуация с Джуд Белингам на Мондиал 2026
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив