Сестрите Стефани и Габирела Стоеви се класираха за 1/4-финалите на силния международен турнир по бадминтон "World Tour Super 750" в Одензе (Дания) с награден фонд 750 хиляди долара.
Българките, които са четвърти поставени в схемата на турнира, победиха представителките на домакините Александра Бьое и Мете Поулсен с 21:7, 21:9 за 31 минути в първия си двубой от надпреварата.
В спор за място на полуфиналите сестри Стоеви ще играят утре срещу осмите поставени в схемата Емили Лефел и Ан Тран от Франция.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?