Жребият за финалната фаза на Купа "Дейвис", която ще се проведе в Малага между 19 и 24 ноември, бе изтеглен.
Отборът на Италия, който защитава титлата си, ще се изправи срещу Аржентина на четвъртфиналите. Очаква се във финалната фаза да участват всички най-добри тенисисти, като към италианците ще се присъединят световният номер 1 Яник Синер и Лоренцо Музети, които пропуснаха груповата фаза в Болоня.
Победителят от този мач ще играе полуфинал срещу спечелилия от двойката САЩ - Австралия.
В долната половина на таблицата при жребия са двойките Германия - Канада, а домакините от Испания ще играят срещу тима на Нидерландия.
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Девойките на България до 14 г. завършиха на трето място на турнир от Европейската отборна лятна купа в Румъния
Велислав Велчев отново спечели титлата на Държавното първенство по тенис за хора с увреждания
Стан Вавринка ще изиграе прощалния си мач в тениса в компанията на Федерер, Мъри и Монфис
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк