Шампионът Марица даде гейм, но все пак надви Казанлък Волей

21:11, 03.12.2021
Чете се за: 01:12 мин.
шампионът марица даде гейм все пак надви казанлък волей

Волейболният Марица (Пловдив) загуби своя първи гейм от началото на сезона в Националната волейболна лига за жени, но въпреки това надигра с 3:1 (25:18, 25:16, 17:25, 25:18) съставът на Казанлък Волей.

По този начин момичетата на Борислав Крачанов записаха своя пети успех от пет мача в шампионата до момента, докато за отборът от Казанлък това е второ поредно поражение след загубата от Славия.

Силвана Чаушева стана най-резултатна за победата на пловдивчанки с 19 точки, докато Александра Миланова завърши с 14.

За гостенките от Казанлък центърът Мария Кривошийска приключи с 14 пункта.

В класирането Марица (Пловдив) е лидер с пет победи, колкото има и съставът на ЦСКА, но пловдивчанки имат по-добро геймово съотношение. Шампионките са също така и с мач по-малко спрямо столичанки.

Казанлък Волей пък заема 5-та позиция с баланс от три успеха и две поражения.

Асен Василев: Идва ново поколение в политиката, с което ще изчистим и подредим държавата