Днес предстои среща между представители на Летище София и таксиметровия бранш. От оператора на столичния аеропорт, обявиха, че очакват таксиметровият съюз да предостави конкретни данни за броя на пътуванията на таксиметровите компании, засегнати от новата организация на движението пред Терминал 2, която беше въведена на 9 януари тази година, и как организацията се отразява при оставяне или вземане на пътниците.
От таксиметровия бранш предлагат такситата да имат минимум по две безплатни влизания на час в Терминал 2. Според тях тази промяна няма да затрудни трафика пред терминала, тъй като предишната практика, при която влизанията не бяха ограничени, не доведе до затруднения в движението.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг