Селекционерът на българския национален отбор по волейбол - Силвано Пранди, се изказа умерено след победата на "лъвовете" с 3:0 над Израел във втория кръг от квалификацията за ЕвроВолей 2021.
„Изиграхме мач на средно ниво – коментира италианският маестро. – 3:0 е добър резултат и постигнахме крайната си цел. Имахме добри и лоши моменти. Показахме отлични реакции. Доволен съм, защото имаме спортисти, които показват, че са на високо ниво и в трудни моменти могат да реагират. Може би ни липсваше концентрацията. Важното е, че във важните моменти затворихме геймовете. Изправихме се от негативни ситуации и спечелихме с 3:0. Сега ни предстои почивен ден. Ще се подготвим за мача с Австрия и се надявам да се представим много по-добре.“
Феновете на Швейцария купонясват след успеха над Канада и мислят за елиминациите
Бюджет с 5,7% дефицит за 2026 г. представи финансовият министър Гълъб Донев
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Масло почти без мляко: Глобиха две български фирми, които са го предлагали на пазара