Симеон Терзиев и Джулия Терзийска спечелиха титлите на сингъл на Държавното лично първенство по тенис на открито "ЗММ България".
Във финала при мъжете Симеон Терзиев победи с 6-1, 6-2 Симон-Антони Иванов. На трето място се класираха Мартин Димитров и Милен Янакиев.
Във финала при жените Джулия Терзийска се наложи с 6-0, 6-4 над Михаела Цонева. На трето място се класираха Виктория Лазарова и Даря Шаламанова.
Във финала на двойки при юношите Мартин Димитров и Симон-Антони Иванов победиха във финала с 6-2, 6-2 Антъни Генов и Александър Темов.
Във финала на двойки при жените Александра Габровска и Джулия Терзийска победиха Габриела Михайлова и Зиновия Ванева със 7-5, 7-5.
Във финала на смесени двойки Пламен Милушев и Джулия Терзийска победиха с 3-6, 6-2, 10-2 Симеон Терзиев и Никол Русева.
Последвайте нашата общност "Спорт по БНТ" във Viber!
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата