Наставникът на Левски - Славиша Стоянович сподели мнението си след гостуването на "сините" във Велико Търново.
„Беше труден мач както очаквахме. Много агерсия. Добро темпо. Имахме положения, домакините също. Искахме трите точки, но загубихме две. Беше равностеоен двубой .Трябва да сме по-концентрирани в наказателното поле. Малко смесени емоции", започна Стоянович.
"Променихме схемата. На моменти в защита бяхме добре. На някои не реагирахме добре, особено на дълги топки. Трябва да сме наясно, че за първи път играем с трима-четирима нови играчи. Нормално е. Играхме по различна схема. В атака имах 3-4 опции. Има ротации, достатъчни играчи", завърши специалистът.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?