Славия
Снимка: ПФК Славия
17:01, 18.01.2022
Чете се за: 01:10 мин.

Славия загуби с 0:3 от Стал Миелец в контролна среща, играна в Анталия, Турция. Конрад Вржесински, Мачей Домански и Аркадиуш Касперкиевич бяха точни за полския клуб през втората част.

Радослав Кирилов изпрати топката в противниковата врата в 5-ата минута, но голът му бе отменен заради засада.

Символичните гости в срещата уцелиха дясната греда на вратата, пазена от Светослав Вуцов, а новото попълнение на "белите" Йон Бакеро също стреля в страничната греда.

На полувремето в игра се появи защитникът на Стал Божидар Чорбаджийски.

Конрад Вржесински направи резултата 1:0 след точно изпълнена дузпа, а Мачей Домански удвои преднината на своя тим. Аркадиуш Касперкиевич оформи крайния резултат в последната минута от редовното време.

На 22-ри януари Славия ще се изправи срещу Металист (Харков).

Петков от Скопие: Няма никакви рискове от санкции от страна на САЩ заради позицията ни за РСМ
20 г. затвор за син, умишлено убил баща си в столичния квартал "Овча купел"