Славия Крумовград
Снимка: Startphoto.bg
19:54, 04.07.2023
Чете се за: 01:25 мин.

С попадение на Тони Тасев отборът на Славия направи равенство 1:1 с Крумовград в поредната си контролна среща от лагера в Банско.

Новакът в Първа лига взе преднина още в третата минута, когато Серкан Юсеин центрира от корнер и Босер Бонев се разписа във вратата, пазена от Николай Кръстев.

Точно половин час по-късно Тони Тасев отне топката от противника и с техничен шут от дистанция възстанови равенството в двубоя.

След почивката старши треньорът Хосе Мария Бакеро направи множество промени в състава, а в 57-ата минута силен удар на Иван Минчев се отби в напречната греда на вратата на Крумовград.

В четвъртък "славистите" ще играят с румънския Университатя (Крайова) в 11:00 часа в последната си проверка по време на лагера в Банско. До момента Славия има две победи и едно равенство в предсезонните си контролни мачове.