Съперник на "белите" ще бъде столичният Септември.
Славия ще играе приятелски мач по време на паузата за двубоите на националните отбори, съобщиха от клуба. Съперник на "белите" в контролата на 16 ноември (неделя) ще бъде столичният Септември.
Срещата е от 12:00 часа на стадиона в квартал Драгалевци.
На 2 ноември двата отбора се срещнаха в мач за първенство, а воденият от треньора Ратко Достанич състав победи с 1:0 на стадион "Локомотив".
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър
Милиони за пътна безопасност стоят по сметки, а катастрофите у нас растат
Български ученици спечелиха три златни и три сребърни медала от балканската олимпиада по математика в Румъния