Служител на Националната служба за охрана (НСО) е пострадал при удар от друг водач на автомобил в столицата, съобщиха от НСО.
Инцидентът е станал около 13.30 часа днес на кръстовището при булевардите „Никола Вапцаров“ и „Черни връх“. Водач на автомобил BMW удря служебен автомобил Skoda на Националната служба за охрана, който изчаква на червен светофар в посока бул. „Черни връх“ в лента за ляв завой.
При удара пострадал е служителят на НСО, който има травма в областта на врата. Няма опасност за живота му. Спукана е и задната броня на автомобила на НСО.
Екип на Спешна помощ се е отзовал за минути на подадения сигнал и служителят е транспортиран в болница. Мястото на инцидента е осигурено от екип на МВР. Водачът на другия автомобил е признал вината си.
Откриха труп на 77-годишен мъж, погребан в двора на къща в центъра на Велико Търново
Над 1 кг анаболни стероиди и 500 ампули тестостерон задържаха митничари в София
Съдът остави в ареста две от момчетата, обвинени в убийството на 46-годишен мъж във Варна
15 000 евро обезщетение: Съпругата на Васил Божков осъди прокуратурата заради 8-месечния си арест
Проверка на цените на гражданската отговорност след сигнали за необосновано поскъпване
Гърция отлага новите изисквания за автомобилните аптечки до 1 януари 2027 г.