Полицаи от различни структури на МВР се събраха тази вечер да почетат паметта на колегата си Димитър Петров, който сложи край на живота си в понеделник.
Към бдението се присъединиха и от ръководството на силовото ведомство, които засвидетелстваха подкрепа към униформените.
Миналата година Петров простреля смъртоносно дванадесетокласник, заподозрян в грабеж след преследване. Полицаят бе отстранен от служба, а срещу него беше повдигнато обвинение.
Преди дни Димитър Петров е бил освободен и от системата на МВР.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите