Ръководството на Спартак Москва настоява да получи финансова компенсация от Левски за провалената контрола между двата тима.
По-рано днес 26-кратните шампиони взеха окончателното решение предвидените приятелски срещи с руски отбори да не се играят. Причината е протестите на феновете на "сините" срещу факта, че отборът им играе приятелски мачове с руски отбори.
"Спартак ще иска от Левски да плати на неустойката, предвидена в договора за мача при отказ от провеждането му", съобщават от пресслужбата на московския клуб според sports.ru.
Днес, 20 януари, Левски уведоми Спартак за отмяната на приятелския мач, който трябваше да се проведе на 22 януари в Дубай.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
Без вода са два туристически района на Халкидики, където почиват много българи