УЕФА определи съдиийските бригади за мачовете на българските отбори от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите, които предстоят да се играят през идната седмица.
Първи от българските представители излиза тимът на Ботев Пловдив, който ще приеме кипърския АПОЕЛ Никозия в сряда на Националния стадион "Васил Левски" в София. Срещата е поверена на унгареца Балаж Берке, а негови помощници ще бъдат Венцел Тот и Петер Гарай. Четвъртия съдия е Михай Капрай.
В четвъртък на стадион "Георги Аспарухов" Левски се завръща в европейските клубни турнири след 3-годишно отсъствие с двубой срещу гръцкия ПАОК Солун. Мачът ще бъде ръководен от французина Жереми Пиняр с асистенти Орелиен Друе и Лоран Конильо. Четвърти съдия на мач е Бастиен Дешепи.
Отново в четвъртък е и гостуването на ЦСКА на Македония Гьорче Петров. Този двубой ще бъде свирен от белгиеца Брам ван Дрийсхе с помощници Ив де Неве и Кевин Монтени.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Барселона готви авариен план за атаката, млад египтянин може да получи шанс от Ханзи Флик
Матия Перин напуска Ювентус след осем години, трансферът му в Палермо е пред финализиране
34 сигнала за паднали дървета и 14 за завирявания след кратката, но интензивна буря в София (ВИДЕО)
Кола с румънска регистрация катастрофира в завирен участък и скъса мантинела на АМ „Хемус”
Борисов: Управляващите трябваше да продължат решенията на предишните кабинети за американските самолети