Крайно време е да идем на избори и тази агония да приключи - това коментира депутатът от "Има такъв народ" Станислав Балабанов на влизане в парламента.
"Още малко ще се нагледаме на лицемерие от двете политически формации. ИТН е готова за избори, защото подигравката с българските граждани трябва да спре".
На въпроса може ли ПП-ДБ да излъчи правителство с втория мандат, Балабанов отговори:
"Тези хора са алчни, зависими и срамни за българското общество. Очаквам всичко от тях, но не очаквам Борисов да им легне за втори път".
Третият мандат ще приключи бързо, а ако отиде в ИТН, ще го върнат веднага.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите