Утре министър-председателят Стефан Янев ще посети Велико Търново, където ще участва в честването на 113-ата годишнина от обявяването на Независимостта на България.
На 22 септември, сряда, от 20.15 ч. на площад „Цар Асен I” в града премиерът ще присъства на аудио-визуалния спектакъл „Царевград-Търнов – звук и светлина“.
Преди това – в 17.30 ч. министър-председателят Стефан Янев ще проведе среща с председателя на Управителния съвет на Националното сдружение на общините в Република България и кмет на Велико Търново Даниел Панов в сградата на общината.
В рамките на визитата си във Велико Търново премиерът ще посети и църквата „Св. 40 мъченици“.
След аварията в Чернобил: България е на 8-о място по радиационно замърсяване и на първо по облъчване на хората
Георги Клисурски: Има възможност за четвъртото плащане по ПВУ България да поиска с близо 200 млн. евро повече
Енергийната сигурност и бюджетът са сред основните предизвикателства според премиера Гюров