Поредно признание за олимпийската шампионка Стойка Кръстева. Златната медалистка от Игрите в Токио очаквано бе избрана за "Спортист №1 за 2021 г." на боксов клуб "Локомотив (София)".
На стилна церемония в София боксов клуб "Локомотив" награди с купи и подаръци най-успешните си състезатели за тази година. Звездата на вечерта бе олимпийската шампионка Стойка Кръстева, която вече от няколко месеца е треньор в клуба.
"Фактът, че децата продължават да идват в залата, въз основа на всички тези успехи, ни кара да се радваме още повече. Нашата мисия и цел е изпълнена. Посланието ни децата да се завърнат в залите е изпълнено", заяви Кръстева пред камерата на БНТ.
"Тази година взехме дубъл във всички всички възрастови групи до мъже. Медалите за клуба тази година са общо 88, като 47 от тях са златни", заяви треньорът Борислав Георгиев за обществената телевизия.
Състезанията от Диамантената лига по лека атлетика в Париж в неделя ще преминат при специални условия
Асоциацията на българските спортни федерации излезе с призив за спасяване и подкрепа на българския спорт
Руският отбор по художествена гимнастика се оттегли от участие в Световната чалъндж купа в Клуж-Напока
Кими Антонели даде най-добро време в първата тренировка преди Гран при на Австрия
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк