Столичната община не е разрешила провеждане на шествието "Луковмарш" с начална точка НДК, съобщиха от пресцентъра на общината.
Във връзка със заявени намерения за организиране на церемония в памет на ген. Луков пред НДК в събота, 17 февруари от 17.00 ч., Столична община информира, че не е съгласувала провеждането на шествие в централната част на София, отбелязват от общината.
В случай че такова се проведе, Столичната община ще издаде заповед за прекратяване.
Започва разширяване на канализационната мрежа в столичния квартал "Горубляне"
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?