Кметът на София Йорданка Фандъкова свика заседание на Оперативния щаб на Столичната община във връзка със ситуацията в София и завишаване на мерките за ограничаване разпространението на COVID 19.
Очаквайте подробности.
3-годишно дете почина в лекарски кабинет в пловдивския квартал "Столипиново"
Гренландия отбелязва националния си празник в епицентъра на геополитически битки