ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Свършиха билетите за мача на Лудогорец с Бетис в четвъртък

Чете се за: 01:27 мин.
Спорт
лудогорец стадион
Снимка: ПФК Лудогорец
Слушай новината

Ръководството на футболния шампион на България Лудогорец съобщи, че билетите за мача от група "С" на Лига Европа срещу Реал Бетис, са изчерпани.

Срещата ще се играе на 27 октомври (четвъртък) от 19.45 часа на стадион "Хювефарма Арена". 

"ПФК Лудогорец благодари на всички свои привърженици, които ще подкрепят отбора на стадиона в четвъртък вечер срещу испанския тим", пише на официалната страница на клуба.

Oфициалната пресконференция на Лудогорец преди мача срещу Реал Бетис ще се проведе утре (сряда) в 13.30 чasa на стадион "Хювефарма Арена". В брифинга участие ще вземат треньорът Анте Шимунджа и халфът Нонато. Официалната тренировка на "орлите" започва в 19.00 чasa на клубната база и ще бъде открита за медиите в първите 15 минути.

Реал Бетис ще проведе официалната си тренировка и пресконференция утре в Севиля преди заминаването за България. Делегацията на отбора ще пристигне около 19.00 чaса във Варна.

 
 

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?