На специална церемония по време на годишното отчетно-изборно общо събрание на Световната бадминтон федерация в китайския град Сямън бяха наградени представителите на Българска федерация бадминтон.
Отличия получиха д-р Володя Златев, президент на БФ Бадминтон, и Мирослав Петров, национален координатор на програмата за обучение по бадминтон "Shuttle Time".
Българска федерация бадминтон и Център за развитие на слуха и говора ''Яника'' бяха наградени като победители в конкурса - "Бадминтон снимка на 2024 година".
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите