Волейболистката на ЦПВК остана доволна от показаното срещу фаворита Марица.
Волейболистката на ЦПВК Таня Ангелова похвали играта на отбора при поражението с 0:3 гейма от Марица Пловдив в първия полуфинален двубой за Купата на България по волейбол.
„Липсваше ни категоричност в атака, както и при сервис. На моменти губехме концентрация, но горе-долу добре се справихме. Със сигурност сме доволни от това, което направихме. Със сигурност има още какво да учим. С всеки мач се опитваме да ставаме по-добри“, каза Ангелова пред БНТ.
Вторият финалист в турнира ще бъде определен от дуела между Левски София и Дея спорт (Бургас).
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите