Таня и Антон Ризови заеха 34-о място в микса на 10 метра пушка

таня антон ризови заеха микса метра пушка
13:27, 18.08.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Антон Ризов и Таня Ризова се класираха на 34-то място в микса на 10 метра пушка на световното първенство по спортна стрелба в Баку. Двамата записаха сбор от 626.2 точки.

Победител в дисциплината стана съставът на Китай, който в спора за златните медали се наложи над Иран с 16:2. Общо 77 отбора взеха участие в дисциплината.

В смесеното състезание на 10 метра пистолет българският тандем Лидия Ненчева/Кирил Киров зае 29-о място с 572 точки, а другият състав Мирослава Минчева/Самуил Донков остана на 54-о място с 562 точки.

Ограничено е движението на поклонници в Света гора заради пожар
От Левски благодариха на феновете си за подкрепата при победата с 2:1 над Апоел Беер Шева