Ще бъде ли отстранен проблемът?
Теч във водопреносната мрежа наводнява повече от месец мазета и търговски помещения в кооперация в жилищен район "Южен" в Пловдив.
И след като по Коледа от местното ВиК дружество започнали авариен ремонт на мястото близо месец по-късно никой не е стъпвал на обекта, а сградата продължава да е наводнена.
Обезсърчени от комуникацията с институциите, която до момента не е дала никакъв резултат, гражданите потърсиха екипа ни.
Нивото на водата е някъде около 10 сантиметра, заявиха в "Денят започва" граждани. Допълват, че няма комуникация с ВиК. Течът продължава, а изкопът не е запълнен.
Вижте още в прякото включване на Мариела Хубинова.
53-годишен мъж пострада тежко при работа по контактната мрежа на жп гара „Дружба“ в Бургас
Новата линия на метрото: Близо половината от разширението към „Слатина“ е готово
Трайчо Трайков: Столична община „плаче“ за функционален анализ и пренареждане на процесите
Асен Василев: Свръхдефицитът ни е наложен превантивно за 2026 година и е нарушение на регламента