Дългогодишното либеро на българския национален отбор по волейболен - Теодор Салпаров се завръща отново в игра!
Волейболистът, който официално сложи край на състезателните си изяви с представителния отбор на страната ни след олимпийската квалификация през януари, продължава спортната си кариера, като се завръща в родния волейболен шампион Нефтохимик 2010 (Бургас).
От морския клуб официално обявиха новината, като договорът с известното либеро е за една година.
Трансферът става дни преди важния двубой за Суперкупата на България между Нефтохимик 2010 (Бургас) и носителят на Купата по волебол Хебър (Пазарджик).
Двубоят е на 10 октомври от 18:00 часа в столичната зала "Христо Ботев".
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк