Инцидентът е станал на около 20-ти км от Димитровград
Станала е тежка катастрофа между два тира на автомагистрала "Марица" на около 20 км от Димитровград, за това алармира зрител на БНТ. Двете ленти са заети. На мястото на инцидента има полиция и пожарна. Светла Стефанова разказва, че тя самата чака в задръстването от около 2 часа. Очаква се движението да бъде възстановено.
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души