Арда Кърджали
Снимка: Арда Кърджали
16:46, 27.01.2022
Чете се за: 01:00 мин.

Арда загуби с 0:3 контролата си срещу полския Пяст Гливице. Дамиан Канджор изпъкна с две попадения, а Майкъл Амеяу също се разписа.

През първото полувреме Тонислав Йорданов имаше добра възможност да отбележи, но Плах спаси.

След почивката последваха два бързи гола за символичните домакини. Дамиан Кондзиор откри резултата в 47-ата минута, а само две минути по-късно Майкъл Амеяу удвои аванса на тима си.

Кърджалии нападаха, но Плах отрази изстрел на Светослав Ковачев.

В 77-ата минута Дамиан Канджор оформи крайния резултат с второто си попадение в мача.

На 31 януари (неделя) Арда ще се изправи срещу Астана (Казахстан).

Програмата за трансгранично сътрудничество между България и РСМ е публикувана за обществено обсъждане
Цацаров: Оставката ми няма нищо общо с отнемането на допуска за класифицирана информация