топка волейбол
от БНТ , Източник: БГНЕС
09:55, 29.04.2022
Чете се за: 01:00 мин.

Националът Тодор Скримов и тимът на Енисей Красноярск стартираха с драматична победа битката на последните четири във волейболния шампионат при мъжете на Русия.

Воденият от Юрий Филипов отбор надигра Нефтяник Оренбург с 3:2 гейма (22:25, 25:17, 22:25, 25:23, 15:7) в първия двубой за разпределение на местата от 11-о до 14-о.

Днес е втората среща срещу Газпром-Югра Сургут, докато Нефтяник среща Урал.

Тодор Скримов завърши с 14 точки (3 аса). Най-резултатни бяха бившият състезател на Монтана Кирил Клец и Иван Валеев съответно с по 18 пункта (2 аса, 1 блокада) (2 аса, 3 блокади).

За опонента Иван Комаров бе над всички с 21 точки (1 ас, 2 блокади), с 18 пък приключи Дмитрий Яковлев (1 ас, 1 блокада).

Варан напуска Манчестър Юнайтед през лятото
16:17, 27.04.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Българките Алина Коломиец и Жана Пенчева със сребро и бронз в многобоя на международния турнир за Приз "Жулиета Шишманова"
15:44, 27.04.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Драмата за медийните права в Германия продължава, клубовете ще получат по-малко приходи от планираното
15:40, 27.04.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Динко Динев не успя да завоюва първа титла в кариерата си на двойки от турнирите на ITF
15:19, 27.04.2024
Чете се за: 00:27 мин.
Поставените под номер 1 при мъжете и жените на тенис турнира в Мадрид продължават напред
15:15, 27.04.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Въпреки провала в Евролигата, Желко Обрадович остава на чело на Партизан
15:09, 27.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.
Боряна Калейн спечели бронз в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в Ташкент
15:07, 27.04.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Давид Иванов извоюва среброто на финала на кон с гривни при младежите на европейското първенство по спортна гимнастика в Римини
14:39, 27.04.2024
Стефанос Циципас отпадна от турнира от сериите ATP 1000 в Мадрид след изненадваща загуба от квалификант
14:30, 27.04.2024
Без изненади на четвъртфиналите на държавното първенство по бадминтон в София
14:16, 27.04.2024
Емил Нейков се класира за финал Б на скиф на европейското първенство по гребане за мъже и жени в Сегед
14:06, 27.04.2024