Тодор Янчев след победата над Септември: Пролича си класата на нашите футболисти

тодор янчев победата септември пролича класата нашите футболисти
17:56, 14.04.2023

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Тодор Янчев заяви, че тимът е влязъл трудно в мача срещу Септември, но все пак е спечелил с по-високата класа на футболистите си. "Червените" се поздравиха с успеха след 3:1 на Националния стадион "Васил Левски".

"В първите минути не успяхме да влезем в мача, тъй като имаше умора от предния двубой с Ботев Пловдив. Предоставяхме им прекалено много топки и ги оставяхме да играят спокойно, но класата все пак си пролича към края на полувремето", каза специалистът след края на двубоя.

"Не ми хареса обаче, че прекалено дълго им давахме инициативата", заяви Янчев.

ЦСКА 1948 е на трето място и с пет точки зад втория в класирането Лудогорец, но Янчев не мисли за отборите в челото и е съсредоточен изцяло върху двубоите на своя тим.

"Гледаме си нашите мачове, които предстоят. Не мислим за първите два отбора", каза още той.

Светослав Петров: Допуснахме леки голове по начин, за който се готвехме през цялата седмица
Кабинетът отпусна близо 48 млн. лв. за възстановителни дейности след бедствия и аварии