Един от най-обичаните актьори – Тончо Токмакчиев – е новият водещ на „Вечерното шоу“ на Българската национална телевизия. Предаването се завръща в ефира от 12 септември и ще се излъчва всеки четвъртък от 21.00 ч. по БНТ 1.
"На Българската национална телевизия не се отказва, много бързо приех поканата. Имах няколко мои предложения, които бяха приети, и на тази база започнахме работа", сподели в "Денят започва" Тончо Токмакчиев.

"В студиото на "Вечерното шоу" ще си партнирам с Теди Кацарова, която ще бъде прекрасното лице на бенда. Много се радвам, че тя се съгласи да поеме тази творческа задача", каза още актьорът.
През новия сезон "Вечерното шоу" ще среща зрителите на обществената телевизия с интересни гости, забавни скечове с актрисата Бориса Сарафова и още много изненади.
От 12 септември гледайте "Вечерното шоу" с новия водещ Тончо Токмакчиев – всеки четвъртък от 21.00 ч. по БНТ 1

снимки: Десислава Кулелиева, БНТ
Туристи изчакват края на работния ден на спасителите, за да пренебрегнат забраната за къпане в морето
Митничари във Варна задържаха 5500 контрабандни и „маркови“ стоки в контейнер от Китай
Прието на първо четене: Една трета от всички директорски позиции в публичните компании трябва да са заемани от жени
Повишение на нивото на Дунав: Реката се покачи в почти целия български участък
Прието на първо четене: Една трета от всички директорски позиции в публичните компании трябва да са заемани от жени
Повишение на нивото на Дунав: Реката се покачи в почти целия български участък
Повече полети до Бургас за „Евровизия“: Как ще се придвижват гостите на конкурса?