Торино продължава без грешка в Серия А

торино продължава без грешка серия
10:07, 21.09.2024
Чете се за: 01:12 мин.

Торино победи като гост Верона с 3:2 в мач от петия кръг на италианската Серия А и се изкачи на първо място в класирането. Торинци имат 11 точки и са без загубен мач.

Антонио Санабрия даде аванс на Торино в 10-ата минута, но 120 секунди по-късно Григорис Кастанос изравни.

В 22-ата минута Давидович от домакините в собственото си наказателно поле, за което получи директен червен картон и бе отсъдена дузпа в полза на Торино. Санабрия застана зад топката, но не успя да вкара.

В 33-ата минута все пак гостите стигнаха до нов аванс чрез Дуван Сапата, който засече с глава центриране на Лазаро.

Шотландският национал Че Адамс, който влезе като резерва реши всичко с трети гол за Торино в 79-ата минута.

Все пак в допълнителното време на двубоя Даниел Москера върна едно попадение за отбора на Верона.