Торино спечели първата си победа за сезона

11:55, 05.11.2020
Чете се за: 00:30 мин.
торино спечели първата победа сезона

"Биковете" най-накрая сложиха край на сушата си, след като победиха с 2:1 при гостуването си на Дженоа.

Гостите излязоха напред в Генуа още в 10-та минута след точен удар на Саша Лукич, а четвърт час по-късно Лука Пелегрини направи резултата 2:0.

Интересното е, че освен двете попадения, тимът от Торино така и не отправи друг точен изстрел по посока вратата на Джено.

Въпреки това гостите успешно удържаха своя аванс от два гола до самия край на срещата, когато в продължението на мача Джанлука Скамака върна едно попадение за домакините, но за повече нямаше време.

Въпреки победата, тимът на Марко Джампаоло остава в зоната на изпадащите, на една точка именно зад тима от Генуа, който е с пет пункта.

В следващия кръг Дженоа отново домакинства, този път на Рома, а Торино също ще бъде домакин, като "биковете" приемат новака Кротоне.

Протест пред Министерския съвет - "Изтърканите обувки на 2 милиона българи"
Солскяр: Не си свършихме работата